logo beyaz

RPA Çözümleri ile Tüm Süreçlerinize Değer Katın

Size özel projelerimizle karşınızdayız

Empro

EMPRO, şirketlerin Enflasyon Muhasebesi uygulamalarında karşılaşabilecekleri teknik işlemleri, ilgili kanuni düzenlemeler ve Uluslararası Finansal Raporlama standartları çerçevesinde; hatasız ve güvenilir bir şekilde hesaplayarak zamanınızı verimli kullanmanızı sağlayacaktır.

KiHero

KiHero, bir insanın yazılım arayüzüyle etkileşim hareketlerinin aynısını taklit edecek şekilde çalışır ve herhangi bir ilk yatırım yapmanıza gerek kalmadan KDV iadenizi doğru ve hızlı hesaplar.

Didero

Dijital Denetim, en gelişmiş araçları kullanarak süreçleri otomatize etme, yapay zeka ile çıkarımlarda bulunma, veri analizi ile anlamlandırmaları kolaylaştırmaktır. Merkez odağında ise aslan payı; “otomasyon”, “yapay zeka”, “veri analitiği” almaktadır.

Mutro

Muhasebe sisteminize bağlanan robotlar otomatik olarak tedarikçilerinize/partnerlerinize mutabakat maili gönderebilir ve mutabakat kontrolü yaparak otomatik ekstre karşılaştırması yapar.

Dimro

Dimro ile dijital belgelerinizi okuyabilir, kolay hesap kodu atama yapısı sayesinde muhasebeleştirebilir ve ERP sistemlerinize fişlerinizi otomatik olarak aktarabilirsiniz.

İŞLEMLERİMİZ

Bizimle Çalışın

 • Proje Kapsamı

  İhtiyaçlara uygun özelleştrime

 • Prototip

  Protatip üzerinden test etme

 • Projeyi Tamamla

  Proje sunumu ve eğitimi

 • Canlı Web Sitesi

  Web siteniz ile etkileşim haline girme

Robotik Süreç Otomasyonu

Robotik süreç otomasyonu (RPA),  yapayzekâ (AI), iş akışı otomasyonu ve “screen scraping” olarak tabir edilen yaklaşımları benimseyerek günümüze kadar yol alan bu otomasyon biçiminde robotlar, tekrarlanabilen ve kesinlik bekleyen görevleri makine öğrenmesi yoluyla yapabilme imkânı sunar. Bu sayede çeşitli ortamlarda önceden tanımlanmış pek çok görevi yapabilen bu robotlar, e-postaları kontrol edebilir, izin verilen uygulamalar ve API’ler ile bağlantı kurup, hesaplamalar yapabilir ve hatta fatura tutarı doğrulaması yaparak fatura kesebilme gibi yetenekleri kazanabilir durumdalar.

Dijital dönüşümün bir parçası haline gelen RPA’nın değerli sonuçlar yaratabilmesi için süreçlerin iyi analiz edilmesi, doğru tasarlanması ve planlanması gerekmektedir. Bu yönden baktığımız RPA’nın avantajları nelerdir?

 • Hızlı ve tutarlı sonuçlar elde etmenizi sağlar.
 • Hata ve risk payını sıfıra indirir.
 • İnsan kaynağını daha verimli kullanabilme imkanı sunar.
 • 7 gün 24 saat çalışarak, rutin işlemleri tamamlayabilir.
 • Operasyonel yükleri azaltır.

Finansal hizmetler, muhasebe, insan kaynakları, tedarik zinciri yönetimi ve müşteri hizmetleri gibi alanlarda çeşitli akış ve süreçlerin otomasyonuna olanak sağlayan RPA, faturaların oluşturulması ve iletilmesi, sahtekârlık (fraud) bulgularının ortaya çıkarılması, kart aktivasyonları, hizmet sipariş yönetimi ve raporlama gibi işlemleri gerçekleştirerek kurumunuzdaki operasyonel yükleri azaltabilmektedir.

Robotik süreç otomasyonu hangi sektörlerde uygulanabilir?

  • Sanayi ve Üretim
  • Bankacılık ve Finans
  • Sigortacılık
  • E-ticaret
  • Telekomünikasyon ve Teknoloji
  • Enerji ve Kamu
  • Muhasebe
  Referanslar

  Kullanıcı Yorumu

  Öncelikle şunu belirtmek isterim ki Kihero ile 2 yıldır süre gelen bir çalışma hayatımız var. Ülkenin mevzuat sisteminde , karmaşık KDV iade süreçlerinde bizi zorlukla sınamadan her ay düzenli bir şekilde mahsup işlerimiz devam ediyor. Artık ay sonunda ödenecek vergileri KiHero sayesinde dert etmiyoruz…

  Jean Paul Fourdan Tecnofirm

  Ülkede bu işlerin hep geriden geldiğine inanmaya başladığım dönemde tanıştık sizinle, süreç içinde takılı kalan bütün iade dosyalarımız tıkır tıkır çözüldü. Profesyonellik ve sempati ile isteklerimizi yerine getirme gayretinizi takdir ediyorum!

  Şebnem Öner ANDROS

  Ülkede bu işlerin hep geriden geldiğine inanmaya başladığım dönemde tanıştık sizinle, süreç içinde takılı kalan bütün iade dosyalarımız tıkır tıkır çözüldü. Profesyonellik ve sempati ile isteklerimizi yerine getirme gayretinizi takdir ediyorum!

  Bart Van Der Lee BURGAFLEX

  Mükelleflerimizin KDV iadesi süreçlerine en hızlı ve en doğru şekilde cevap verebilmemiz adına KiHero biçilmiş kaftan diyebiliriz. Bu sayede KiHero bize, bizde mükelleflerimize zaman armağan etmiş oluyoruz.

  Gökhan Dalaklı MAZARS

  22 yıllık bir geçmişe sahip olan gıda ürünleri ihracatı yapan firmamızda iade süreçleri bizleri oldukça yormaktaydı . KiHero ile hızlanan KDV iadesi süreçleri ve bizlere her zaman iyi sonuçlar veren çalışmalarınız için sizlere ve ekibinize çok teşekkür ederiz.

  Gökhan Yurtsever BESAN

   Robotlarımızı Kullanmak İçin Hazır Mısınız?

   Demo Hesap

   Projelerimiz Hakkında

   İLETİŞİME GEÇİNİZ

   İletişim Bilgileri

   Adres

   Sosyal Medya