logo beyaz
notitek software

Robotlarımız

Robotik süreç otomasyonuna sahip robotlarımız daha hızlı tamamlanan görevler ile otomasyon platformunun değerini artırıyor, çalışanların katma değeri daha yüksek çalışmalar yapma imkanı elde etmelerini sağlıyoruz.

KiHero (KDV İade Hesaplama Robotu), bir insanın yazılım arayüzüyle etkileşim hareketlerinin aynısını taklit edecek şekilde çalışır ve herhangi bir ilk yatırım yapmanıza gerek kalmadan KDV iadenizi doğru ve hızlı hesaplar.
Detay Raporu
Yüklenim Raporu
Satış Faturası Listesi Raporu
GÇB Raporu
Optik Karakter Tanıma
Big Data
Karşıt İnceleme
Doküman ve Veri Doğrulama

Tıpkı bir çalışan gibi işlev gören Dimro (Dijital Muhasebe Robotu), insan davranışlarını taklit ederek, var olan uygulamalardaki kullanıcı arayüzleri üzerinden görevlerini tamamlar. Aşağıdaki tüm yazılım teknikleri ile Muhasebe Kaydı sürecinde meslek mensuplarının yaptığı tekrara dayalı, kural temelli süreç ve görevleri yerine getirir.
Makine Öğrenimi
Optik Karakter Tanıma
Big Data
Robotik Süreç Otomasyonu
Döküman ve Veri Doğrulama
Bilişsel Otomasyon

Empro, şirketlerin Enflasyon Muhasebesi uygulamalarında karşılaşabilecekleri teknik işlemleri, ilgili kanuni düzenlemeler ve Uluslararası Finansal Raporlama standartları çerçevesinde; hatasız ve güvenilir bir şekilde hesaplayarak zamanınızı verimli kullanmanızı sağlayacaktır.
Ertelenmiş Vergi
Düzeltme Fişi Yükleme/Ekleme
Detaylı Raporlar
Endeksleme Farklarının Kayıtlara Alınması

Muhasebe sisteminize bağlanan robotlar otomatik olarak tedarikçilerinize/partnerlerinize mutabakat maili gönderebilir ve mutabakat kontrolü yaparak otomatik ekstre karşılaştırması yapar.
Muhasebe Mutabakatları
Cari Mutabakatları
BA-BS Mutabakatları
Denetim Mutabakatları
Avukat Mutabakatları
Banka Mutabakatları
Cari Mutabakatları
İştirak Mutabakatları

Dijital Denetim, en gelişmiş araçları kullanarak süreçleri otomatize etme, yapay zeka ile çıkarımlarda bulunma, veri analizi ile anlamlandırmaları kolaylaştırmaktır. Merkez odağında ise aslan payı; “otomasyon”, “yapay zeka”, “veri analitiği” almaktadır.
Sizin için çözümlerimiz:
Muavin
Beyannameler
Hesaplama

KiHero

KDV İade Hesaplama Robotu

Dimro

Dijital Muhasebe Robotu

Empro

Enflasyon Muhasebesi Programı

Mutro

Mutabakat Robotu

Didero

Dijital Denetim Robotu

"Yaratıcılık ve yenilik, bariz sorunlara beklenmedik çözümler bulmak veya beklenmedik sorunlara bariz çözümler bulmakla ilgilidir."

-Notitek-

Projelerimiz Hakkında

İLETİŞİME GEÇİNİZ

İletişim Bilgileri

Adres

Sosyal Medya